افزونه WooCommerce Checkout Field Editor pro

نسخه 3.6.1
افزونه WooCommerce Checkout Field Editor pro

افزونه WooCommerce Checkout Field Editor pro یک افزونه فروشگاهی، بعنوان ویرایشگر فرم پرداخت برای ووکامرس و سفارشی سازی صفحه پرداخت است که می تواند اضافه کردن، ویرایش، اصلاح، حذف، یا تغییر ترتیب نمایش فیلد های پرداخت را به سادگی به آن اضافه کنید.

افزونه ویرایش فرم پرداخت ووکامرس برای تمام فروشگاه های اینترنتی که می خواهند یک صفحه پرداخت سفارشی برای سایت خود بسازند کاربرد دارد. شما می توانید در دو بخش صورت حساب و حمل و نقل، 17 نوع فیلد به صفحه پرداخت خود اضافه کنید و یا فیلد های صفحه پرداخت را ویرایش کنید.

با استفاده از افزونه Checkout Field Editor علاوه بر افزودن فیلد های سفارشی، بخش سفارشی را در فرم پرداخت ووکامرس خود اضافه کرده و مراحل پرداخت سفارشی را ایجاد کنید.

افزونه WooCommerce Checkout Field Editor pro

امکانات افزونه ویرایشگر فرم پرداخت برای ووکامرس

می توانید با افزودن یا حذف و سفارشی سازی فیلدهای مختلف صفحه پرداخت تان را سفارشی سازی کنید در ادامه به معرفی مهمترین کاربردهای افزونه Checkout Field Editor for WooCommerce می پردازیم. افزونه ویرایش فرم پرداخت ووکامرس امکان اضافه کردن و حذف هر فیلدی را در صفحه CHECKOUT ارائه می کند.

فیلد های پرداخت سفارشی

با استفاده از این افزونه می توانید 17 نوع فیلد جدید را به صفحه صورتحساب ، صفحه حمل و نقل و سایر موارد در صفحه پرداخت خود اضافه کنید

نمایش بخش ها به صورت شرطی

مانند فیلدهای پرداخت  بخش های موجود در فرم پرداخت نیز می توانند به طور مشروط با استفاده از این افزونه نمایش داده شوند. علاوه بر این  بخش ها نیز می توانند بر اساس فیلد نمایش داده شوند.

نمایش فیلدها بر اساس گزینه های حمل و نقل و روش های پرداخت

در افزونه Checkout Field Editor for WooCommerce گزینه هایی را در اختیار شما قرار می دهد، تا از نمایش فیلدهایی که برای برخی از گزینه های حمل و نقل معتبر نیستند، اجتناب کنید و فیلدهایی که داده های مورد نیاز برای گزینه های پرداخت خاص را ندارند نیز می توانند حذف کنید.

نمایش فیلدهای سفارشی به صورت اختیاری در صفحه حساب من

با استفاده از کادر تأیید متا داده کاربر در تنظیمات فیلد افزونه، می توانید فیلدهای سفارشی را در صفحه حساب من نمایش دهید.

اعتبار سنجی های سفارشی

این افزونه با گزینه هایی برای اعتبارسنجی فیلدهای پرداخت قبل از ثبت سفارش همراه است. با اعتبارسنج ها و تعریف الگوهای اعتبارسنج اطمینان حاصل کنید که تمام داده هایی که دریافت می کنید قبل از ثبت سفارش معتبر است.

تنظیم مجدد و ترتیب نمایش همه قسمت ها و بخش ها

افزونه سفارشی سازی صفحه پرداخت ووکامرس به شما این امکان را می دهد که فقط با کشیدن و رها کردن فیلدها به بالا و پایین، ترتیب نمایش فیلدهای پرداخت مدیریت کنید. بخش های پرداخت نیز می توانند با تنظیمات ترتیب نمایش در ویژگیهای بخش مرتب شوند.

تغییر فیلدهای پیش فرض ووکامرس

با استفاده از ویرایشگر فیلد افزونه، می توانید فیلدهای پیش فرض ووکامرس را سفارشی  مرتب، غیرفعال یا حذف کنید و گزینه اجباری بودن را برای یک فیلد پیش فرض فعال کنید.

اضافه کردن کلاس های سفارشی برای استایل دادن به فیلدها

کلاس های سفارشی را می توان به طور خاص در فیلدها اعمال کرد. این کار به تناسب کامل فیلد ها با صفحه پرداخت شما کمک می کند.

تغییر قالب نمایش آدرس

با ویرایشگر فیلد افزونه، فرمت های آدرس نمایش داده شده در آدرس ها، صفحه حساب من، صفحه تشکر و ایمیل های معاملاتی را تغییر دهید.

مدیریت فیلد در ایمیل ها و سفارش صفحات جزئیات

با سفارشی سازی صفحه پرداخت ووکامرس می توانید فیلدهای پرداخت پیش فرض و فیلدهای سفارشی را در ایمیل های مشتری/سرپرست و صفحات جزئیات سفارش نمایش دهید. این کار را در چند ثانیه با استفاده از کادرهای تأیید نمایش صفحات جزئیات سفارش و نمایش در ایمیل ها در تنظیمات فیلد داخل افزونه قابل انجام است.

برنامه نویس دوستانه با قلاب های سفارشی

همه فیلدهای سفارشی در ویرایشگر این افزونه از طریق قلاب در دسترس هستند. به این ترتیب توسعه دهندگان می توانند برای افزایش عملکرد این فیلدها، از فیلدهای پرداخت برای توسعه افزونه و تم استفاده کنند.

سازگاری با افزونه های ووکامرس

افزونه Checkout Field Editor for WooCommerce برای سازگاری با اکثر افزونه ها در مخازن ووکامرس و وردپرس آزمایش شده است.

 پشتیبانی ازZapier

با متصل کردن افزونه به Zapier افزونه را به سایر برنامه های تجاری مورد استفاده خود مانند Google Sheets ،ActiveCampaign ،Salesforce و غیره وصل کنید و اتوماسیون را در کارهای روزانه خود به ارمغان بیاورید.

پشتیبانی چند زبانه

با سازگاری بالای افزونه با افزونه WPML برچسب ها و متغیرهایی از هر فیلد را می توان به هر زبانی ترجمه کرد.

امکان بازنشانی  تنظیمات با یک کلیک

با یک کلیک در تنظیمات افزونه ویرایش فرم پرداخت ووکامرس، همه تنظیمات خود را به حالت اصلی بازگردانید. این افزونه دارای دکمه تنظیم مجدد است تا همه تغییرات را به تنظیمات اصلی فیلدهای ووکامرس برگرداند

درباره پشتیبانی محصول

قبل از خرید محصول اگر سوالی دارید با ما درمیان بگذارید. همچنین قبل از ارسال درخواست یا مشکلات خود, صفحه سوالات متداول را بررسی کنید.

سوالات متداول

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

180000 تومان

با خرید این محصول از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:
  • 6 ماه پشتیبانی و رفع مشکلات محصول
  • دریافت بروزرسانی های محصول بصورت مداوم
امتیاز 5 از 1 رأی‌
افزونه WooCommerce Checkout Field Editor pro
تاریخ انتشار:11 خرداد 1402
تاریخ بروزرسانی:6 بهمن 1402
نسخه:3.6.1
43 فروش 0 دیدگاه

محصولات مرتبط