افزونه Captcha Plus جلوگیری از ربات ها و اسپم در وردپرس

نسخه 5.1.1

افزونه Captcha Plus برای جلوگیری از ربات ها و اسپم در سایت های وردپرس کمک می کند. همانظور که می دانید یکی از روش های مخرب برای هر سایت وردپرسی اسپم است که این اسپم در قالب دیدگاه بیشتر به سایت شما ضربه خواهد زد.ربات ها هم روی بخش های یا فرم های ورودی سایت شما مشکل زا خواهند بود.

حتما شما هم در سایت های مختلف هنگام بازکردن صفحات تماس و یا فرم های سفارش و… در میان فیلد های و گزینه های تنظیم ارسال، قبل از گزینه ارسال با یک سیستم و کد امنیتی رو به رو شده اید. وظیفه این سیستم در فرم ها این است که از ارسال شدن هرگونه پیام هرز و خودکار جلوگیری کند. معمولا این پیام های هرز از سوی اسپمرها و ربات های ارسال تبلیغ، ویروس و… ارسال می شود. در سایت های وردپرسی برای جلوگیری از دریافت چنین هرزنامه هایی می توان از افزونه های امنیتی استفاده کرد. یکی از این افزونه ها Captcha Plus نام دارد که میتوانید در ادامه مطلب از سایت پی فایل دانلود کنید.

افزونه وردپرس Captcha Plus در عین سادگی از قابلیت ها خوبی برای جلوگیری از اسپم برخوردار است،که میتوانید با استفاده از این افزونه برای انواع فرم ها داخل سایت کدهای امنیتی را ایجاد و به دلخواه خودتان این کدها را شخصی سازی کنید.

افزونه Captcha Plus جلوگیری از ربات ها و اسپم در وردپرس افزونه Captcha Plus جلوگیری از ربات ها و اسپم در وردپرس افزونه Captcha Plus جلوگیری از ربات ها و اسپم در وردپرس

در این افزونه 4 نوع حالت کدهای امنیتی موجود است که شامل : محاسبات ریاضی،تشخیص کارکترهای بصری،اسلاید کپچا و به صورت نامرئی وجود دارد .دقت کنید که نمی توانید از دو حالت همزمان استفاده کنید.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه امکان افزودن کدهای امنیتی در همه فرم های سایت شما است،به عنوان مثال اگر شما از افزونه فرم تماس ۷ استفاده می کنید یا دیگر افزونه های فرم ساز می توانید از این افزونه استفاده کنید.

 

امکانات و ویژگی های افزونه Captcha Plus :

برای ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

درباره پشتیبانی محصول

قبل از خرید محصول اگر سوالی دارید با ما درمیان بگذارید. همچنین قبل از ارسال درخواست یا مشکلات خود, صفحه سوالات متداول را بررسی کنید.

سوالات متداول

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

65000 تومان

با خرید این محصول از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:
  • 6 ماه پشتیبانی و رفع مشکلات محصول
  • دریافت بروزرسانی های محصول بصورت مداوم
امتیاز 5 از 1 رأی‌
افزونه Captcha Plus جلوگیری از ربات ها و اسپم در وردپرس
تاریخ انتشار:16 بهمن 1399
تاریخ بروزرسانی:18 فروردین 1402
نسخه:5.1.1
46 فروش 0 دیدگاه

محصولات مشابه