قالب دایرکتوری وردپرس برای سایتهایی مانند | قالب Listable | قالب مشابه دیوار | قالب ثبت املاک | پوسته ثبت آگهی | قالب دایرکتوری املاک استفاده میشود…

ایجاد انواع آگهی به صورت پیشرفته، برای هر نوعی از دایرکتوری

ممکن است شما دایرکتوری تجاری، رویداد یا هر نوع دیگری از آن را ایجاد کنید، پس شما برای هر کدام ظاهر، عملکرد و ویژگی های متفاوتی می خواهید. آگهی ساز پیشرفته ما به شما امکان این کار را می دهد. بیش از 20 فیلد از پیش ایجاد شده وجود دارد که شما می توانید از آن ها استفاده کنید و یا حتی می توانید فیلد های سفارشی خود را ایجاد کنید. هر آگهی می تواند زبانه های مختلفی مانند محصولات، میزبان رویداد، نظرات یا زبانه های سفارشی دیگری داشته باشد.

کسب درآمد از وب سایت دایرکتوری

کسب درآمد از طریق فروش بسته های مختلف ثبت آگهی
کسب درآمد از طریق ارتقاء آگهی های مشتریان
کسب درآمد از راه فروش ویژه کردن آگهی ها
کسب درآمد از راه تایید و تیک آبی دادن به آگهی ها
کسب در آمد از طریق کمیسیون فروش محصولات آگهی دهنده ها در فروشگاه آگهی
و …

ممکن است تصمیم گرفته باشید تا یک وبسایت آگهی یا دایرکتوری طراحی نمایید. این دایرکتوری با هر موضوعی که باشد می تواند درآمدزایی خیلی خوبی برای شما ایجاد کند. وبسایت های دایرکتوری امروزه از پربازدید ترین ها هستند و در جامعه نیز مردم به آنها ارزش زیادی می دهند. وبسایت هایی مانند دیوار و شیپور نمونه ای از این موارد است.

در دنیای وردپرس قالب های زیادی برای دایرکتوری ارائه شده است اما ما چند نموده از آن را که از نظرمان استاندارد بوده را گلچین و فارسی سازی کرده ایم تا شما بتوانید به راحتی یک وبسایت مناسب برای خودتان طراحی کنید.