قالب وردپرس

قالب وردپرس یکی از امکانات اساسی وردپرس است که در اختیار کاربران خود قرار داده است, که بوسیله آن میتوانند طرح و ظاهر سایت خود را طراحی و شخصی سازی کنند.

این جمله را هزاران بار شنیده‌اید. وردپرس (به انگلیسی: WordPress) پرطرفدارترین سیستم مدیریت محتوا (به اختصار CMS) در دنیاست. به گزارش W3Techs بیشتر از 59% از سایت هایی که از CMS استفاده میکنند با وردپرس ساخته شده اند. وردپرس آنقدر در این زمینه موفق بوده که کلمه CMS را مترادف با وردپرس میدانند. چه چیزی است که وردپرس را اولین انتخاب میلیون ها برنامه نویس، طراح و هر فرد دیگری که به سایت نیاز دارد کرده است؟

قالب فروشگاهی وردپرس

مزایای وردپرس

1- وردپرس رایگان و اوپن سورس است.
به این معنی نیست که شما همه افزودنی های وردپرس را به رایگان دریافت میکنید، بلکه یک تیم از برنامه نویس از سراسر دنیا بر روی آن کار میکنند تا هر روز توسعه پیدا کند. قالب رایگان وردپرس
2-  افزونه های فراوانی برای توسعه قابلیت های سایت وجود دارد.
افزونه وردپرس یا پلاگین به شما امکان افزودن قابلیت های چون بهبود امنیت، سئو، طراحی فرم تماس، اسلایدر و تقویم، فید اخبار، ضد اسپم (هرزنامه) و … را داده تا وب سایت خود را کاملا مطابق با نیازمندی های مورد نظر بسازید.
3- استفاده از وردپرس بسیار ساده است.
رابط کاربری ساده که با آموزش های بسیار زیادی که در سطح وب وجود دارد به شما کمک میکند خیلی راحت هر نوع سایتی که مد نظر دارید را راه اندازی کنید. این فکر اشتباه است که وردپرس فقط برای وب سایت های تجاری کوچک، وبلاگ و سایر پروژه های کوچک تا متوسط است. بسیاری از سایت های فروشگاهی و وب دایرکتوری های پیچیده با وردپرس راه اندازی شده اند. کافی است با خرید قالب وردپرس مورد نظر کار خود را شروع کنید.
4- قالب هایی که به آسانی قابل شخصی سازی است. وجود قالب رایگان وردپرس
لازم نیست که شما یک برنامه نویس یا طراح سایت باشید تا بتوانید سایت خود را شخصی سازی کنید. قالب های وردپرس ظاهر و پوسته سایت شما را تشکیل می دهند. با دانلود قالب وردپرسی که دارای تنظیمات پیشرفته است و چرخیدن در پیشخوان براحتی می توانید سفارشی سازی مورد نظر را انجام دهید. قالب های وردپرس فارسی و راست چین به شما امکان راه اندازی سایت هایی جذاب با امکانات بیشتر ارائه می کند. اگر نیاز به طراحی سایت دارید اما زمان یا مهارت کافی ندارید، جای درستی آمده اید.

قالب فروشگاهی وردپرس

بروزرسانی: 5 آذر 1400
45000 تومان