افزونه کاربردی وردپرس

افزونه کاربردی زیادی در وردپرس وجود دارد که هر یک از آنها امکانات و قابلیت خاصی رو به سایت اضافه می کند در این بخش برترین افزونه های کاربردی رو برای شما جمع آوری کردیم.

همانطور که می دانید سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارای افزونه های متعددی است که با کمک آنها می توان یک سایت کامل و مفید را راه اندازی کرد. این افزونه ها کاربردهای فراوانی دارند و می توان از آنها به عنوان یک عامل مفید و حرفه ای استفاده کرد.

افزونه وردپرس شاید بشه گفت یکی از مهترین بخش های وردپرس باشد که به راحتی هر وبمستری می تواند بدون دانش برنامه نویشی قالبیت های دلخواه رو به سایت اضافه کند.

کالکشن بهترین پلاگین کاربردی وردپرس

برای مطالعه توضیحات مربوط به هر پلاگین کاربردی می توانید روی آن کلیک نمایید و به صفحه توضیحات آن منتقل شوید. در صفحه آن می توانید از ورژن و نوع کارایی آن و حتی ویدئو های آن آشنا شوید. تعداد زیادی از افزونه ها در سایت ما دارای ویدئو های آموزشی می باشد که به راحتی می توانید از آنها استفاده نمایید.

تعداد زیادی از پلاگین کاربردی وردپرس در مخزن وردپرس وجود دارد که متخصص برداشتن باری از روی دوش سایت شما هستند، مخزن رسمی وردپرس بیش از 55هزار پلاگین دارد و هر روز به این تعداد افزوده می شود. به عبارت دیگر شما تقریبا برای هر چیزی که فکرش را بکنید یک افزونه وردپرس وجود دارد و چه خبری بهتر از این برای یک مدیر وبسایت وردپرسی!

بروزرسانی: 13 فروردین 1400
30000 تومان