افزونه شبکه اجتماعی وردپرس

گفتنی است که افزونه ها ، قابلیت این را دارند که ویژگی های جدیدی از جمله گسترش یا اضافه کردن به یک وب سایت را برای ما فراهم سازند که یکی از این افزونه ها تحت عنوان افزونه های شبکه اجتماعی وردپرس است پس اگر به دنبال بهترین افزونه های شبکه اجتماعی برای وردپرس خود هستید باید گفت که پلاگین های رسانه های اجتماعی زیادی برای وردپرس وجود دارند و برای کاربران ایجاد تنوع می نمایند که همین امر باعث می شود تا کاربران در انتخاب بهترین افزونه مردد شوند که در اینجا در مورد بهترین افزونه ها توضیحاتی را در اختیار کاربران قرار می دهیم . در صورتی که قالب وردپرس شما این قابلتی را درون خود ندارد می تونید از افزونه ها کمک بگیرید.

حرفه ای ترین افزونه شبکه های اجتماعی برای وردپرس

هدف کاربران ، از این افزونه ها ، عملکرد آن ها می باشد که یکی از مهم ترین ویژگی های این افزونه این است که کم ترین تاثیر را روی سرعت سایت می گذارد که همین امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که این افزونه ها باید کدها و دستورات اضافی را بارگذاری کنند که همین امر باعث کاهش سرعت وب سایت شما خواهند شد به ویژه در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به دلیل وجود محصولات فراوان ، معمولا با کاهش سرعت مواجه می شویم استفاده از این افزونه مشکل را در این زمینه برای کاربران حل می نماید .

امکانات و ویژگی های افزونه شبکه اجتماعی

کاربران باید تعادل میان ویژگی ها و عملکرد سایت وردپرسی خود ، ایجاد نمایند چرا که یک افزونه رسانه اجتماعی با بسیاری از ویژگی ها و عملکرد ها ، در صورتی که سرعت وبسایت شما را کاهش دهد و در تجربه کاربری سایت تاثیرگذار باشد ، اصلا مفید نیست .برای کاهش آشفتگی و همچنین بهبود تجربه کاربری سایتتان ، افزودن تعداد کمی از گزینه ها کفایت می کند .

بسیاری از افزونه های شبکه اجتماعی ، این قابیلت را برای کاربران به وجود آورده اند که بتوان آیکون های اجتماعی را در ساید بار (نوار کناری) ، زیر مقاله ، قبل از مقاله و … نشان داد .