افزونه گالری تصاویر وردپرس

افزونه گالری تصاویر وردپرس یکی از مهمترین ابزارهایی است که می توانید برای زیبا کردن و تحت تاثیر قراردادن بازدید کنندگان سایت خود مورد استفاده قرار دهید. یکی از مشکلات اصلی هم  این است که نمی توان بهترین افزونه گالری عکس را پیدا کرد که هم زیبا باشد، هم نیاز های ما را برطرف کند، هم پشتیبانی خوبی داشته باشد و اگر پولی هست قیمت مناسبی هم داشته باشد.

انتخاب پلاگین گالری تصاویر

قبل از انتخاب یک گالری عکس باید بدانیم که چه انتظاری از افزونه گالری عکس خود دارید؟ میخوهید با عکسهای خود روی وب سایت چه کاری انجام دهید؟ آیا توضیحات باید نمایش داده شود؟ ایا گالری داخلی برای هر آلبوم میخوهید؟ آیا نیاز به برچسب عکس دارید؟ آیا می خواهید به شکل پورت فولیو نمایش داده شود و سوالهایی که اگر در نظر نداشته باشید نیم توانید گالری عکس مناسبی انتخاب کنید.

مهمتر از همه افزونه ای انتخاب کنید که با مهارت شما در استفاده ار وردپرس نیز همخوانی داشته باشد و نیاز به انجام تنظیمات پیچیده نداشته باشید.

 

برای اینکه یک دید بصری عالی برای بازدیدکنندگان سایت وردپرسی تان ایجاد کنید و آنها را برای مدت زمان طولانی تری در سایت نگه دارید، لازم است تصاویرتان را در یک قاب و ویترین زیبا نشان دهید. از طرف دیگر می توانید از تصاویر برای انتقال پیام برندتان یا هر پیام دیگری استفاده کنید. در دنیای آنلاین این کار با استفاده از گالری های شیک و زیبا امکان پذیر است.

شاید فکر کنید که استفاده از افزونه های ساخت گالری تصاویر در سایت وردپرسی لزومی نداشته باشد و خودتان از طریق منوی رسانه در پیشخوان وردپرس می توانید بدون نیاز به هیچ افزونه ای، گالری تصاویر بسازید. اما باید در نظر داشته باشید که ساخت گالری تصاویر از طریق منوی رسانه بسیار مقدماتی و پایه است و محدودیتهای زیادی دارد. با افزونه های ساخت گالری تصاویر بسیاری که در مخزن وردپرس هم به صورت رایگان و هم پرداختی موجود می باشند، نیاز به پذیرفتن هیچ محدودیتی نیست.