قالب های المنتور

قالب های المنتور نسبت به پوسته های دیگر با المنتور همخوانی و سازگاری بیشتری دارند. و این باعث بهبود کیفیت و کمتر شدن خطاهای احتمتاب در سایت است. برای دانلود پوسته های المنتور میتوانید درسایت پی فایل عضو شوید و از امکانات رایگان سایت استفاده کنید.

در کمتر از یک سال افزونه صفحه ساز المنتور توانست با کسب جایگاهی ویژه در جامعه وردپرس کاران، به عنوان یک رقیب جدی ویژوال کامپوزر خود را مطرح کند. در این بین توسعه دهدگان پوسته های وردپرسی برای سازگار کردن پوسته با صفحه ساز المنتور اقدام کردند و در آپدیت های مختلف نسبت به سازگاری هرچه بهتر پوسته های وردپرس خود با المنتور کوشیدند.

در این بخش لیست پوسته های سازگار با المنتور را مشاهده خواهید کرد. مسلما در دنیای وردپرس افزونه ها و قالب های مختلف ممکن است با یکدیگر سازگاری نداشته باشند و این یک مشکل و معضل متدوال در وردپرس است. المنتور نیز از این قاعده مستثنی نبوده و ممکن است با برخی پوسته های وردپرس همخوان نباشد. اما تیم های توسعه دهنده پوسته های وردپرس برای ماندن در فضای رقابتی خیلی سریع قالب های خود را با افزونه محبوب المنتور سازگار نمودند تا بتوانند در کورس رقابت المنتوری ها بمانند.

رقابت المنتور و ویژوال کامپوزر

ویژوال کامپوزر به عنوان قدیمی ترین و متداول ترین صفحه ساز وردپرس تاپیش از رونمایی المنتور ازمحبوبیت خاصی برخوردار بود. ولی با رونمایی از المنتور کم کم از محبوبیت ویژوال کامپوزر کاسته شد. و در کمتر از یکسال المنتور توانست عنوان محبوب ترین صفحه ساز وردپرس را به یدک بکشید.