افزونه های المنتور وردپرس

مدتی است افزونه‌ المنتور روی کار آمده اما در همین مدت زمان سر و صداهای زیادی به راه انداخته و نظر بسیاری را جلب کرده است. به گونه‌ای که حتی برخی افراد تصمیم می‌گیرند تمام سایت خود را با این صفحه‌ساز پیاده‌سازی کنند. المنتور نیز از آن دسته افزونه‌هاییست که برای تکمیل کردن کار خود به افزونه‌های جانبی نیازمند است. برای اینکه شما را با آن‌ها آشنا کنم، تصمیم گرفتم مقاله امروز را به بررسی بهترین افزونه های المنتور اختصاص دهم.

افزودنی های المنتور

برای اینکه بتوانید با صفحه‌ساز المنتور بهتر کار کنید و از امکانات بیشتری استفاده کنید، افزودنی های المنتور روی کار آمدند. در این مقاله 5 مورد از بهترین افزونه های المنتور را بررسی کرده و از ویژگی‌ها و عملکرد آن‌ها برایتان گفتیم. پیشنهاد ما به شما این است که با دقت هر کدام را بررسی کنید و هر آنچه دقیقا مطابق با نیازتان است را استفاده کنید تا بتوانید صفحات خود را بهتر و بهینه‌تر ایجاد کنید.

ادد آن المنتور چیست؟

شرکتهای طراحی سایت معروفی برای المنتور این بهترین صفحه ساز وردپرسی امکانات جانبی طراحی کردن که به این قطعات نرم افزاری کوچک که به المنتور متصل میشن ادد آن های المنتور میگیم.

آیا این افزونه های المنتور رایگان هستند؟

پلاگینهای افزونه المنتور که در این اموزش تصویری المنتور براتون معرفی کردم رایگان هستند که میتونین به نسخه پرو این پلاگینهای وردپرسی ارتقا بدین.